یخچال ویترینی مغازه ای که ماهی ها را هنگام قرار دادن در آن زنده می کرد

در حقیقت یخچال ویترینی مغازه اندازه کافی برای ذخیره و سرد نگه داشتن تمام موجودی شما دارد. قابل تنظیم است. بسته به فضای موجود می توانید آن را در اندازه بزرگتر یا کوچکتر داشته باشید.

این نوع چیلری است که می توانید برای رستوران خود نیز تهیه کنید. زمانی که دور از حرارت قرار گیرد بهترین کار را دارد. دستبند بسته به انتخاب شما دو یا سه در دارد.

چیدن مواد غذایی ذخیره شده در داخل آن آسان است و استفاده از آن نیز آسان است، زیرا می توانید از طریق آن ببینید.

این همچنین یک سیستم تبرید مفید برای مقاصد تجاری است، محصولات شما را زنده و خنک نگه می دارد. برای نگهداری طولانی مدت غذا توصیه می شود و به سختی طعم آنها را از دست می دهند.

با این حال، شما باید فضایی را که در رستوران خود دارید به دلیل اندازه های آن در نظر بگیرید.

به اندازه کافی پهن است تا موجودی منجمد شما را ایمن و در شرایط خوب نگه دارد. فریزر بستنی در رستورانی که سرویس بی وقفه ارائه می دهد قوی و مفید است.

با در نظر گرفتن تمامی فاکتورهای ذکر شده که شامل اندازه گیری اندازه، بودجه، انعطاف پذیری و … و نوع تبرید تجاری مناسب رستوران شما می باشد.

همه اینها به شما کمک می کند تا یک یخچال تجاری هدفمند در هر کجای استرالیا که هستید… از سیدنی، بریزبن، یا حتی ملبورن، راحت تر به دست آورید.

کشوی یخچال تجاری یا یخچال های زیر پیشخوان: نوعی یخچال تجاری هستند که برای رستورانی که فضای کافی دارد مناسب هستند.

در هر دو درب یک، دو در یا سه درب بخواهید، کشوی تبرید در دسترس است و شرایط نگهداری خنک فوق العاده ای را در اختیار شما قرار می دهد.

علاوه بر این، ذخیره سازی گسترده ای برای محصولات سرد مانند مرغ، غذاهای دریایی و گوشتی که ممکن است در هر زمان به آن نیاز داشته باشید، فراهم می کند

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.