کیف چرم صنعتی که برای آزادی مشروط یک مرد توسط قاضی تصویب شد

کیف بوستون یک نوع کیف چرم صنعتی  است که برای مسافرت استفاده می شود یا یک کیف عمومی است.

این سبک بر اساس یک کیسه بشکه ای مستطیل است که در پایین به سمت بالا مخروطی می شود. در ابتدا، آن را در دو انتها در کنار دهانه بالایی گیره یا تا می‌کردند و توسط دو دسته کوتاه حمل می‌شد.

اضافه کردن یک بند که می‌توان آن را تنظیم کرد تا روی شانه شما قرار بگیرد، کیف بوستون را راحت‌تر می‌کند تا در تمام طول روز بچرخد.

کیف بوستون نام خود را از خانم های بوستون گرفته است که در مقایسه با زنان شیک پوش نیویورکی که استایل را به کارکرد ترجیح می دهند، اکسسوری کاربردی تری داشتند.

این کیف اغلب از پارچه های نایلونی نیز ساخته می شود، اما تقریباً همیشه دارای جزئیات چرمی است. کیف بوستون کالایی است که می تواند بار زیادی را حمل کند و به همین دلیل بهتر است از چرم محکم و مستحکم ساخته شود.

کیف گلادستون: این یک کیف گلادستون چرم قهوه ای قدیمی است.

کیف گلادستون یک کیف جعبه‌ای شکل است که به افتخار ویلیام اوارت گلادستون، نخست‌وزیر چهار بار بریتانیای کبیر، نامگذاری شده است.

گاهی اوقات از آن به عنوان کیف پزشک نیز یاد می شود زیرا یک کیف جادار و محکم بود که پزشکان برای حمل وسایل مورد نیاز خود برای تماس های خانگی از آن استفاده می کردند.

به طور معمول، کیف گلادستون از چرم ضخیم ساخته شده است که به یک قاب سفت و محکم و لولایی ثابت شده است. یک دسته آن را حمل می کند.

کیف بولینگ: این نگاهی به یک توپ بولینگ قرمز، یک کیف بولینگ چرمی فرسوده و یک جفت کفش بولینگ است.

کیف بولینگ یک سبک محبوب در دهه 1990 بود که مورد علاقه زنان جوانتر بود. این سبک از کیف هایی الهام گرفته شده است که برای حمل توپ های بولینگ برای بولینگ Tenpin در گذشته آمریکایی استفاده می شد.

از آنجایی که توپ های بولینگ سنگین هستند، کیف ها از چرم مقاوم ساخته شده بودند و دارای دو دسته پهن و محکم بودند.

نسخه مد روز کیف بولینگ به عنوان “رترو” برچسب گذاری شده است و به طور کلی بسیار جادار است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.