کلاف مبل چستری که جسد یک زن در آن جاسازی شده بود

فنرهای مبل استیل و یا کلاف مبل چستر در داخل با استفاده از ریسمان روکش به بافته مبل بسته می شوند.

این با استفاده از طول ریسمان اثاثه یا لوازم داخلی که به بالای هر فنر بسته می شود، به هم متصل می شود. سپس فنرها با استفاده از همان طول و تکه ریسمان به یکدیگر و در کنار هم گره می خورند.

به طور معمول، آنها را به هشت روش گره می زنند که شامل فنرها می شود که همه به هم متصل می شوند و هر طول ریسمان به ریل های کناری، پشتی و جلوی مبل چسبانده می شود.

از اینجا، یک پوشش ساخته شده از بوم، قبل از اینکه مواد نهایی در بالا قرار گیرد، پوشانده می شود. این موادی است که پایین شما با آن تماس خواهد گرفت.

مواد قرار داده شده در زیر کشیده شده و به ریل های جانبی چسبانده می شود. در مرحله بعد، لایه‌هایی از پر کردن و بالشتک اضافه می‌شود، سپس یک لایه بوم دیگر اضافه می‌شود تا این ساختار محصور و در کنار هم به شکلی محکم نگه داشته شود.

در نهایت، روکش روکش روکش دار قرار داده شده، کشیده شده و روی ریل های جانبی چسبانده می شود. این مورد صرف نظر از اینکه مبل ممکن است چرمی باشد یا مبل ساخته شده از پارچه.

در همه موارد، این گونه است که مبل‌ها به گونه‌ای ساخته می‌شوند که به طور ایمن و مؤثر مکانیزم فنر مانندی را که اکنون تقریباً همه مبل‌ها دارند، محصور کنند.

به طرز عجیبی، تکنیک و روش‌هایی که برای تولید و ساخت مبل‌ها استفاده می‌شود، دقیقاً مشابه روش‌هایی است که معمولاً تشک تخت‌خواب تولید می‌شود.

نکته کلیدی این است که بالشتک دارای تراکم خاصی باشد تا برای مدت زمان کافی راحت باشد. به هر حال، این همان چیزی است که همه مشتریان هنگام سرمایه گذاری روی مبل کاملاً جدید برای آن هزینه می کنند.

طبق تعریف، مبل به صندلی‌ای گفته می‌شود که روکش شده و با بازوهای دو طرف و پشتی کامل می‌شود.

اگرچه اثاثه یا لوازم داخلی به اندازه ای که امروزه به آن توجه می کنیم در اطراف ما وجود دارد، قدمت تاریخی اثاثه یا لوازم داخلی به مصر باستان برمی گردد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.