کفش اسکیت بچه گانه در اصفهان هدیه کودکانی که در حین بازی پایشان آسیب دید

آیا اولین باری که والدینتان اولین مجموعه چرخ های شما را خریدند را به خاطر دارید؟ نه یک ماشین دو چرخ، نه یک ماشین، بلکه یک کفش اسکیت زیبا مانند کفش اسکیت بچه گانه در اصفهان با چرخ هایی که به زیره آن متصل شده اند.

این که بتوانیم اسکیت های غلتکی بپوشیم، در دوران کودکی ذهن ما را به هم ریخت.

آنچه همراه با کنجکاوی همراه بود، تلاش های زیادی برای جلوگیری از سقوط بود تا تعادل پاهایمان را روی این اسکیت ها حفظ کنیم.

زمانی وجود داشت که والدین ما دو طرف می ایستادند و ما را از یک طرف هل می دادند و از طرف دیگر می گرفتند، و این در آن زمان بیش از حد کافی بود، زیرا حداقل ما نمی افتادیم به علاوه، این مزیت اضافه بود احساس می کنیم در حال پرواز هستیم!

اما در نهایت ارزشش را داشت که بالاخره دست پدر و مادرمان را رها کنیم و اولین قدم را بدون زمین خوردن یا از دست دادن تعادل خود برداریم.

اولین باری که در اطراف خانه اسکیت زدیم، یا جاده های کاشی کاری شده در باغ، خاطره ای است که ارزش ماندگاری را برای زندگی دارد.

خوب، دادن همین حس به فرزندتان می تواند یک تجربه به همان اندازه سرگرم کننده باشد. فقط این بار، نقش ها برعکس می شوند، یا می توانید با آنها اسکیت کنید!

اسکیت روی غلتک به عنوان یک تمرین قلبی عروقی عالی و همچنین یک کاهش دهنده استرس فوق العاده شناخته شده است!

در حالی که شما جدیدترین یا اولین جفت اسکیت های غلتکی کودک خود را می خرید، در اینجا چند مزیت وجود دارد که ممکن است بخواهید بدانید:

مطالعات بارها و بارها نشان داده اند که ورزش منظم راهی عالی برای تقویت عملکرد شناختی است. اما برای نوجوانان پیش از نوجوانی شما، مطمئناً دنبال کردن تمرینات و تمرینات برای آنها خسته کننده به نظر می رسد.

اسکیت روی غلتک یکی از بهترین فعالیت های بدنی است که کودک شما را به ورزش و سرگرمی در عین حال وادار می کند! اسکیت غلتکی نیاز به تمرکز و تصمیم گیری زیادی در مورد سرعت و چابکی دارد.

این به کودک شما امکان می دهد تا مهارت های شناختی، تمرکز و بهره وری خود را بهبود بخشد. و بهترین بخش؟ آنها آن را حتی از راه دور سخت نمی بینند.

اسکیت غلتکی فعالیتی است که یادگیری آن به زمان زیادی نیاز ندارد. وقتی نوجوان شما شروع به برتری در اسکیت غلتکی کند، نه تنها اوقات خوبی را سپری می کند، بلکه اعتماد به نفس او را نیز افزایش می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.