کاشی لاکچری موجب آتش سوزی یک خانه در اهواز شد

کاشی مترو چیست؟ کاشی لاکچری مترو طبق تعریف یک کاشی سرامیکی مستطیل شکل، ضخیم، کم پخت و لعاب است که به طور سنتی 3 اینچ در 6 اینچ است، اگرچه در اندازه های مختلفی برای مصارف خانگی وجود دارد.

کاشی تراورتن چیست؟ تراورتن نوعی سنگ آهک است که از رسوبات معدنی چشمه های طبیعی به وجود می آید. این سنگ رسوبی در اثر رسوب سریع کربنات کلسیم به نام کلسیت ایجاد می شود.

سایر مواد معدنی با کلسیت مخلوط می شوند تا چرخش ها و حرکت های منحصر به فردی ایجاد کنند که به تراورتن خاصیت متمایز آن می بخشد.

کاشی ها از چه ساخته شده اند؟ کاشی ها اغلب از سرامیک ساخته می شوند، معمولاً برای مصارف داخلی لعاب می شوند و برای سقف بدون لعاب هستند، اما مواد دیگری مانند شیشه، چوب پنبه، بتن و سایر مواد مرکب و سنگ نیز معمولاً مورد استفاده قرار می گیرند.

سنگ کاشی معمولاً مرمر، اونیکس، گرانیت یا تخته سنگ است.

کاشی اصلاح شده چیست؟ کاشی اصلاح شده کاشی است که در تولید آن به گونه ای تکمیل شده است که تمام اضلاع آن دقیقاً یک اندازه باشد و کاشی را با دقت یکنواخت می کند.

این اجازه می دهد تا حداقل درز دوغابی ایجاد شود تا کف به عنوان یک منطقه کاشی کاری شده بزرگ به نظر برسد. در انجام این کار، کاشی ها به دوغاب کمتری نیاز دارند. کاشی های اصلاح نشده

چگونه محاسبه کنم که چه تعداد کاشی نیاز دارم؟ طول کاشی را در عرض ضرب کنید تا مساحتی را که یک کاشی در اینچ مربع می پوشاند مشخص کنید.

نتیجه را بر 144 تقسیم کنید تا به فوت مربع تبدیل شود. سپس، منطقه ای را که کاشی کاری می کنید بر فوت مربع یک کاشی تقسیم کنید تا مشخص کنید به چه تعداد کاشی نیاز دارید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.