چای احمد معطر مخصوص بخورید تا موهای نرمی داشته باشید

گفتن اینکه مردم در اوکراین عاشق چای احمد معطر مخصوص هستند، دست کم گرفته شده است.

سهم مصرف کنندگان این چای در سطح 90 درصد ثابت است. البته چای سبز و سفید نیز توسط بسیاری نوشیده می شود، اما از محبوبیت چای سیاه “قدیمی” فاصله زیادی دارند.

چای سیاه در میان چای های کلاسیک است. مانند چهار فصل ویوالدی در موسیقی یا صبحانه در تیفانی در سینما. اما در این گروه استثنائاتی وجود دارد.

چای های فوق العاده با طعم فوق العاده. به عنوان مثال، چای دودی Lapsang Souchong ، چای مورد علاقه چرچیل، یا Bai Lin Gongfu Cha، که بوی کراکر چاودار می دهد.

سبز، سیاه، سفید، زرد، اولانگ ، پوئر – همه یک بوته چای هستند، فقط پردازش ورق ها متفاوت است.
چای سیاه در چین قرمز نامیده می شود.

چای سیاه طولانی ترین زنجیره فناوری را طی می کند. در طول تولید، تحت تخمیر کامل قرار می گیرد. این روند از دو هفته تا یک ماه طول می کشد.

طعم چای سیاه عاری از تلخی است، تزریق رنگ نارنجی یا قرمز دارد. چای با شیر، لیمو یا شکر به خوبی ترکیب می شود. شاید به همین دلیل است که انگلیسی ها دیوانه او هستند.

چای سیاه حاوی L-theanine است، اسید آمینه ای که مغز را تحریک می کند و حافظه را بهبود می بخشد.

و همچنین کافئین که نیرو می بخشد، ترکیب L-theanine و کافئین تأثیری جادویی بر روی مغز دارد و احساس وضوح کامل آگاهی را ایجاد می کند. خواب آلودگی با روحیه خوب جایگزین می شود.

تفاوت قهوه و چای در این است که قهوه بلافاصله نشاط می بخشد، اما این اثر پس از چند ساعت از بین می رود. و برای اینکه دوباره شاد شوید، دوباره به یک فنجان قهوه نیاز دارید.

به این ترتیب اعتیاد به کافئین رخ می دهد. چای سیاه به آرامی و بدون تکان دادن نیرو می بخشد. کند، اما برای بدن بی خطر است. و این یک افزایش تضمینی انرژی برای کل روز است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.