پودر سیر ضامن را به عنوان داروی سرطان گوارش معرفی نمودند

تقویت سیستم ایمنی بدن با ستفاده از پودر سیر ضامن، سیر سرشار از آنتی اکسیدان است که سموم مضر و محصولات جانبی که می توانند به سلول ها آسیب برسانند را از بین می برد. این کمک می کند تا بدن سالم بماند و بهتر بتواند با عفونت مبارزه کند.

کاهش سطح کلسترول: پودر سیر می تواند با جلوگیری از جذب کلسترول در روده به کاهش سطح کلسترول کمک کند.

پیشگیری از لخته شدن خون: پودر سیر به بهبود گردش خون و جلوگیری از لخته شدن خون کمک می کند. این به این دلیل است که پودر سیر به رقیق شدن خون کمک می کند و از چسبیدن پلاکت ها به هم جلوگیری می کند.

کاهش التهاب: سیر در کاهش التهاب در سراسر بدن موثر است، این می تواند به کاهش خطر بیماری های مزمن مانند بیماری قلبی، آرتریت و سرطان کمک کند

پودر سیر همچنین می تواند به صورت موضعی برای درمان بیماری های پوستی مانند آکنه و اگزما استفاده شود.

سیر دارای خواص ضد باکتریایی و ضد قارچی است که می تواند به رفع این بیماری های پوستی کمک کند.

به سادگی پودر سیر را مستقیماً روی ناحیه آسیب دیده بمالید و بگذارید 15 تا 20 دقیقه بماند و سپس آن را با آب گرم بشویید.

موارد استفاده از پودر سیر: پودر سیر را می توان به روش های مختلف استفاده کرد. می توان از آن برای طعم دادن به سوپ، خورش، سس، سبزیجات و غذاهای گوشتی استفاده کرد.

پودر سیر همچنین می تواند برای تهیه یک ترکیب ادویه برای چاشنی مرغ، ماهی یا گوشت گاو استفاده شود.

پودر سیر را می توان به عنوان مالش برای کباب کردن یا برشته کردن گوشت نیز استفاده کرد؛ به سادگی پودر سیر را با روغن زیتون و گیاهان و ادویه های مورد علاقه خود مخلوط کنید تا یک مالش خوشمزه درست کنید.

برای تهیه نان سیر نیز می توان از پودر سیر استفاده کرد. فقط پودر سیر را با کره مخلوط کرده روی نان بمالید و در فر بپزید تا خوب و ترد شود.

از پودر سیر می توان برای طعم دادن به ذرت بو داده یا آجیل بو داده نیز استفاده کرد. به سادگی پودر سیر را روی ذرت بو داده یا آجیل بپاشید و لذت ببرید!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.