پارچه کرپ مازراتی مشکی اولین کلمه بین المللی پرطرفدار در گوگل

استحکام بالا و مقاومت در برابر سایش پارچه کرپ مازراتی مشکی امکان دوخت لباس و سایر محصولات را از آن فراهم می کند که می توانند برای مدت طولانی بدون از دست دادن ظاهر و کیفیت خود استفاده کنند.

نرمی پارچه امکان چیدمان انواع پارچه ها و چین های زیبا را فراهم می کند و در عین حال اجازه ایجاد چین و چروک را نمی دهد.

پوشیدن لباس از آن راحت است، زیرا پوست می تواند نفس بکشد، خاصیت دفع کثیفی باعث می شود اشیا به راحتی کثیف شوند و برای استفاده روزمره مناسب باشند. سبک بودن پارچه های کرپ نیز به این امر کمک می کند.

نقطه ضعف اصلی چنین موادی هزینه بالای یک بوم ساخته شده از نخ های طبیعی خواهد بود. مصنوعی هزینه کمتری خواهد داشت، اما در حین کار به توجه بیشتری نیاز دارد.

احتمال ایجاد پف و سایر عیوب جزئی که ظاهر لباس و سایر محصولات را خراب می کند، بیشتر است.

انواع مختلفی از پارچه کرپ وجود دارد که از نظر هدف، ترکیب و خواص با یکدیگر متفاوت هستند.

دانستن این ویژگی ها به شما کمک می کند دقیقاً موادی را انتخاب کنید که به شما امکان می دهد تمام برنامه های خود را تحقق بخشید.

این پارچه که در گذشته رایج بود، اکنون اهمیت خود را از دست داده است. همیشه نمی توان آن را در فروش یافت، چگالی متوسط ​​و ظاهر بسیار زیبایی دارد.

این پارچه از الیاف ابریشم طبیعی با پارچه کتانی ساخته شده است. این لباس‌های شب باشکوهی می‌سازد، اما وقتی فرآوری می‌شود، کرپ ژرژت بسیار دمدمی مزاج و در مهارت‌های خیاطی نیاز دارد.

ترجمه از فرانسوی، نام این ماده به معنای “کرپ چینی” است. حتی در زمان شوروی، او محبوبیت زنان صنعتگر را که به خیاطی علاقه دارند، به دست آورد.

متراکم و نازک است، از ابریشم طبیعی، احتمالاً با افزودن الیاف پشم یا پلی استر ساخته شده است.

کرپ د چین به دلیل بافتی که دارد نیازی به استفاده از آستر ندارد. این ماده قابل تنفس است و به پوست اجازه تنفس می دهد، برای دوخت لباس های تابستانی و سایر انواع لباس های راحتی استفاده می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.