مادری که همیشه کودک خود را در سینک گرانیتی می شوید

مزایای بسیاری از سینک ظرفشویی گرانیتی وجود دارد. مواد کامپوزیت سبک و بادوام است. این امر باعث می شود که این یک انتخاب عالی برای آشپزخانه هایی باشد که در آن بارهای سنگین نگران کننده نیستند.
با این حال ، این سینک ها می توانند به اندازه 40 پوند وزن داشته باشند. با این گفته شما باید یک نصب کننده حرفه ای را برای نصب سینک خود استخدام کنید.
مزایای بسیاری از سینک کامپوزیت گرانیتی وجود دارد. مواد کامپوزیت سبک و بادوام است. این امر باعث می شود که این یک انتخاب عالی برای آشپزخانه هایی باشد که در آن بارهای سنگین نگران کننده نیستند.
با این حال این سینک ها می توانند به اندازه 40 پوند وزن داشته باشند. با این گفته ، شما باید یک نصب کننده حرفه ای را برای نصب سینک خود استخدام کنید.

لایه بالایی از یک سینک کامپوزیت گرانیتی برای حفظ ظاهر زیبا خود باید به طور مرتب تمیز شود.

این بدان معنی است که پاک کننده های خشن می توانند به سطح سینک آسیب برساند. علاوه بر این آنها می توانند لایه بالای سینک را نوار کنند.

اگر این اتفاق بیفتد سینک به ناچار رنگ آمیزی می شود یا علائم را نشان می دهد. برای بهترین نتیجه بهتر است از یک محصول تمیز کننده ملایم استفاده کنید که ساینده نخواهد بود.

یک سینک کامپوزیت گرانیت به راحتی قابل مراقبت است و سالها با نگهداری مناسب رنگ آن را حفظ می کند.

تنها نزولی یک سینک کامپوزیت گرانیتی ، وزن آن است. در حالی که به رنگ سبک تر است اما لکه ها را راحت تر نشان می دهد.

اگر یک سینک رنگی سبک دارید بهتر است از خیساندن ظروف در آب و آب ایستاده خودداری کنید. هنگام تمیز کردن آن باید از مواد شوینده خفیف یا اسفنج های پاک کن جادویی استفاده کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.