لباس های کرست با نیم تنه ها از این جهت متفاوت هستند

کرست ها با نیم تنه ها از این جهت متفاوت هستند که از “می ماند” یا “استخوان” برای ایجاد ساختار و پشتیبانی استفاده می کنند. اینها می توانند استخوان بندی فلزی، پلاستیکی یا پلی استر باشند.

لباس پوشیدن
لباس لباس دخترانه زنانه شیک مجلسی ارزان مد روز است که از شانه آویزان می شود و قسمت بالای بدن، باسن و ران را می پوشاند. این می تواند به تناسب نزدیک یا شل و هوا باشد.

تغییرات سبک به این معنی است که لباس‌ها همچنین می‌توانند بدون بند باشند، که مستلزم آن است که نزدیک بالاتنه قرار گیرند، و همچنین می‌توانند به هر طولی بین ران و کف بیفتند.

اگر مایلید بیشتر بدانید، من یک راهنمای عمیق برای انواع مختلف لباس شلوار مازراتی مشکی دارم.

لباس

حوا با لباس DIY!
دنگاری ها
دنگی ها که در طول جنگ های جهانی توسط زنان می پوشیدند، در اصل لباس کار برای مردان بود. آنها از شلوار، یک پیشانی جلو و عقب تشکیل شده اند که با بند های شانه ای محکم شده اند.

دنگاری که اکنون توسط زنان و کودکان بیشتر از مردان پوشیده می‌شود، به یک مورد علاقه ثابت تبدیل شده است، زیرا از پارچه‌های جین، پارچه‌های مخملی و پارچه‌های پر جنب و جوش نیز ساخته شده است!

ژاکت
این ژاکت می تواند به صورت غیررسمی یا رسمی باشد و به عنوان خیاطی یا لباس بیرونی پوشیده شود. ژاکت آنوراک و ژاکت بمب افکن یکی از انواع کاپشن های گاه به گاه بیرونی کاپشن خلبانی اصل امریکا در نظر گرفته می شود، در حالی که تاکسیدو و کت کت دوخت.

شلوار جین
در اصل به عنوان یک نوع پارچه پنبه ای بافته شده در Nîmes در فرانسه شناخته می شد، این اصطلاح به عنوان یک لباس جین ساخته شده از جین توسط Levi Strauss در دهه 1800 شناخته شد.

شلوار جین در سال 2020 در طیف وسیعی مبل راحتی 8 نفره از سبک‌ها، پارچه‌ها و برش‌ها و همچنین  رنگ‌های متفاوتی که در جین ساخته می‌شوند، وجود دارد!

من یک مقاله عالی در مورد نحوه ساخت شلوار جین DIY در عکس زیر دارم!

 • منابع:
  1. Types Of Clothes: A Guide To Clothing Types
 • تبلیغات: 
  1. روش تکثیر بذر درخت بادام هندی
  2. طراحی ایزوگام های شیب دار معروف و مدرن
  3. هویج برای درمان سرطان مفید است
  4. کتابهای قوانین علمی ثروتمند شدن را بخوانید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.