عصر آهن عصر ظهور مشاغل خلاقانه و پول ساز

در این مقاله به این موضوع خواهیم پرداخت که عصر آهن عصر شکوفایی مشاغل مختلف بوده و بسیاری از این مشاغل بسیار پول ساز می باشند.

الکترود استیل

در جهت معرفی یک کالا می توانیم به مشخصات ظاهری آن اشاره ای داشته و باشیم و در راستای توصیف الکترود استیل می توانیم متذکر شویم که این محصول تشکیل شده از قطر دو و نیم میلی متر بوده و طول آن نیز در حدود سیصد میلی متر می باشد.

کارخانه

تیرآهن سبک

در گذشته های دور از آهن های ساده برای ساختمان سازی استفاده می کردند که طی پیشرفت هایی که در این زمینه به وجود آمد تیرآهن های مقاوم تر و دارای ساختاری بهتر به تولید رسیدند. بعد از مدت ها تیرآهن سبک تری توسط شرکت Bethehem به تولید رسید که توانست جایگاه ویژه ای در بین تیرآهن های دیگر از آن خود کند. از این تیرآهن ها بیشتر برای پل سازی و برج های مسکونی استفاده می شود.

تیرآهن سبک

دستگاه جوش پلی اتیلن

یکی از مهم ترین دستگاهی که برای جوشکاری لوله پلی اتیلن فشار قوی نیاز دارید دستگاه جوش پلی اتیلن است که تولید این دستگاه در کشور خودمان است و خرید و فروش آن نیز به طور مستقیم توسط شرکتهای ایرانی و متخصصان داخلی صورت می گیرد.

دستگاه جوش پلی اتیلن

پنجره upvc

با توجه به مدرن شدن هر چه بیشتر ساختمانها و زندگی مردم به دنبال بهترین و شیک ترین نوع پنجره برای خانه خود هستند. به همین دلیل پنجره upvc که در انواع متفاوتی از جمله طرح چوب تولید می شود نه تنها در ایالات متحده آمریکا که دارای خانه ها و ویلاهای فوق العاده سلطنتی هستند مورد استقبال عموم قرار گرفته است بلکه دارای محبوبیت فراوانی در سراسر دنیا شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.