صندل مردانه نادری که برای رفع کمردرد به صورت دائمی برای بیماران توسط یک پزشک تجویز می شد

پیدا کردن یک جفت صندل مردانه نادر مناسب برای یک لباس یا یک رویداد می تواند چالش برانگیز باشد. در زیر لیستی از انواع صندل های رایج آورده شده است:

صندل های ورزشی: صندل های ورزشی که به صندل های ورزشی نیز معروف هستند، دارای زیره لاستیکی و رویه بوم هستند و برای پوشیدن در حین انجام فعالیت های بدنی طراحی شده اند.

انواع مختلفی از صندل های ورزشی برای عملکردهای مختلف وجود دارد. صندل های دویدن دارای تکیه گاه اضافی برای محافظت از پا در برابر ضربه زمین هستند و صندل های تنیس به طور خاص برای انعطاف پذیری بازیکنان تنیس طراحی شده اند.

تاپ های بلند تا قوزک پا کشیده شده و ثبات را برای بسکتبالیست ها فراهم می کند.

صندل های باله: به طور سنتی، کفش های باله بنددار توسط رقصندگان باله هنگام رقص استفاده می شود، اما نسخه روزمره صندل های باله، که به عنوان آپارتمان باله شناخته می شوند، دارای زیره لاستیکی هستند.

صندل های مری جین نسخه ای از یک تخت باله با بند در قسمت بالایی هستند.

صندل های قایق: این صندل های برزنتی یا چرمی دارای زیره های لاستیکی هستند که دارای الگوی برش برای جلوگیری از لغزش روی عرشه های مرطوب هستند.

صندل بروگ: صندل بروگ هر کفش پاشنه بلند، صندل راحتی یا چکمه ای است که دارای برگی یا سوراخ سوراخ باشد. صندل های بروگ معمولاً کفش های چرمی هستند و در لباس های مردانه رایج هستند.

نوک بال نوعی بروگ است که دارای یک کلاه نوک انگشتی W شکل با بالهایی است که در امتداد کناره صندل قرار دارد و قبل از توپ پا به پایان می رسد.

پاپوش: به هر صندل اطلاق می شود که کفی ضخیم و چوبی و پشت باز داشته باشد.

اسپادری: این صندل تابستانی دارای زیره الیافی و رویه پارچه ای است و دور مچ پا بسته می شود. برخی از اسپادری ها تخت هستند، در حالی که برخی دیگر صندل های پلت فرم هستند.

دمپایی: این صندل های تخت دارای بند Y شکل هستند که انگشت شست پا را از انگشتان دیگر جدا می کند. دمپایی‌ها صندل معمولی روزمره برای تابستان، به‌ویژه برای ساحل هستند.

صندل پاشنه بلند: هر صندل که پاشنه آن بیش از یک اینچ باشد، صندل پاشنه بلند نامیده می شود. صندل های پاشنه بلند در سبک های مختلفی مانند صندل های پاشنه بلند یا صندل های پاشنه بلند با پاشنه بلند و نازک وجود دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.