ساعت دیواری لوتوس گردی که تبدیل به آینه جادویی شد

ساعت زنگ دار آنالوگمانند ساعت دیواری لوتوس گرد، ساعت 4 اینچی فوق العاده بی صدا و بدون تیک تیک کوچک با نور شب، کار با باتری، طراحی ساده، برای تخت خواب، کنار تخت، میز، (سبز) می باشد.

بسیاری از ساعت های زنگ دار برای اتاق خواب ها نمایشگر دیجیتال خواهند بود.

برخی از مردم می خواهند به آن نگاه کنند و فقط عدد ساعت را ببینند.

با این حال، دیگران ظاهر اصلی ساعت آنالوگ و ساعت زنگ دار را ترجیح می دهند.

این به طور قابل توجهی بلندتر از ساعت های دیجیتال خواهد بود و ظاهر سنتی تری به آن خواهد داشت.

بیشتر این ساعت های زنگ دار آنالوگ در اتاق خواب استفاده می شود، اما برخی از آنها را می توان در موقعیت های مدرسه یا حتی در آشپزخانه در صورت تمایل استفاده کرد.

ساعت گرد تزئینی چوبی: ساعت دیواری دکوراتیو چوبی بی صدا و بدون تیک تاک ساعت دیواری با کیفیت کوارتز با باتری کارکرده ساعت دیواری قدیمی روستایی کشور سبک توسکانی دکور خانه چوبی ساعت دیواری گرد (10 اینچ، آبی پوشیده ساحلی).

 

ساعت دیواری دکوراتیو چوبی بی صدا و بدون تیک تاک ساعت دیواری با کیفیت کوارتز با باتری کارکرده ساعت دیواری قدیمی روستایی کشور سبک توسکانی دکور خانه چوبی ساعت دیواری گرد (10 اینچ، آبی پوشیده ساحلی).

ساعت گرد دکوری چوبی می تواند راه حل مناسبی برای کسانی باشد که به دنبال تغییر دکوراسیون یکی از اتاق های خود هستند.

ساعت تزئینی چوبی نیز دارای چندین رنگ خواهد بود که می توانید از آن ها برای گره زدن به دیگر قطعات طراحی اتاق استفاده کنید.

اینها معمولاً ساعت‌های آنالوگ هستند، زیرا عقربه‌های ساعت ظاهر کلی را بهبود می‌بخشند و همچنین دیدن زمان را آسان‌تر می‌کنند.

ساعت‌های گرد تزئینی چوبی در اندازه‌های مختلف هستند و وقتی یکی از آن‌ها را به دیوار آویزان می‌کنید، انتظار داشته باشید که برای حفظ وزن آن به تقویت یا لنگر نیاز داشته باشید.

برخی از آن‌ها با وزن سبک‌تر یا حتی مواد چوبی تقلبی ساخته می‌شوند تا اطمینان حاصل شود که روی دیوار به شدت پایین نمی‌آیند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.