زنی برنج تنظیم بازار سمی را به همسرش خوراند و او را به قتل رساند

برنج سفید می تواند بخشی از یک رژیم غذایی متعادل باشد. بسیاری از فواید سلامتی برنج تنظیم بازار از ویتامین ها و مواد معدنی موجود در آن ناشی می شود.

از استخوان ها، اعصاب و ماهیچه ها پشتیبانی می کند: برنج سفید 14.9 میلی گرم منیزیم دارد که می تواند به شما کمک کند به 420 میلی گرم توصیه شده روزانه برسید.

1 منیزیم جزء ساختاری استخوان است که به صدها واکنش آنزیمی درگیر در سنتز DNA و پروتئین ها کمک می کند و برای هدایت صحیح عصبی و انقباض عضلانی لازم است.

سلامت روده بزرگ را بهبود می بخشد: برنج زمانی که پخته و سرد می شود دارای سطوح بالاتری از نشاسته مقاوم است.

3 مطالعات نشان داده اند که نشاسته مقاوم می تواند اسیدهای چرب خاصی را تشکیل دهد که به سالم ماندن روده کمک می کند. این اسیدهای چرب ممکن است خطر ابتلا به سرطان کولورکتال را نیز کاهش دهند.

برنج به طور طبیعی یک دانه بدون گلوتن است ، بنابراین برای افراد مبتلا به بیماری سلیاک و حساسیت غیر سلیاک مفید است.

از برنج می توان آرد، رشته، نان و شربت درست کرد. همچنین می توان آن را به شیر تبدیل کرد و به عنوان جایگزین غیر لبنی برای شیر گاو استفاده کرد.

اگر به بیماری سلیاک مبتلا هستید، بهتر است مارک های برنج را از مراکز تایید شده فاقد گلوتن انتخاب کنید، زیرا اگر دانه های دیگر در همان کارخانه فرآوری شوند، ممکن است آلودگی متقاطع ایجاد شود.

انرژی سریع را فراهم می کند: ورزشکارانی که به انرژی زیادی از کربوهیدرات نیاز دارند، می توانند آن را از برنج سفید دریافت کنند.

بسیاری برنج سفید را به قهوه‌ای ترجیح می‌دهند زیرا کربوهیدرات بالا و فیبر پایینی دارد. 5 فیبر هضم را کند می کند که به جلوگیری از افزایش قند خون کمک می کند.

با این حال، اگر می‌خواهید این قندها انرژی قابل دسترس یا افزایش انسولین را فراهم کنند که به شما کمک می‌کند تا بعد از تمرینات قدرتی عضله بسازید ، از مصرف برنج سفید در ترکیب با پروتئین بعد از تمرین سود خواهید برد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.