دفتر کلاسور چرمی که سخنگو بود

نوت‌بوک‌های تعاملی و دفتر کلاسور چرم برای اینکه دانش‌آموزان را در کلاس درس درگیر و متمرکز نگه دارند، عالی هستند.
دیگر صفحات کاری خسته کننده وجود ندارد، بنابراین تعامل بیشتر است؛ با نوت بوک های تعاملی، نیازی به برگه های خسته کننده ای که در ته کوله پشتی دانش آموزان گم می شوند، وجود ندارد.

هنگامی که شما از دفترهای تاشو و دفترهای تعاملی در درس خود استفاده می کنید، دانش آموزان شما آنقدر درگیر می شوند که حتی متوجه نمی شوند در حال یادگیری هستند!

چسباندن پازل‌ها، انواع کارت‌ها و سایر فعالیت‌ها روشی عالی برای فکر کردن به خارج از برگه است و در عین حال تمرین مورد نیاز دانش‌آموزان را ارائه می‌دهد.

اجازه دادن به دانش آموزان برای بیان خلاقیت خود در حین یادگیری منجر به سطوح تعامل بالاتر و درک عمیق تر از مطالب محتوا می شود.

دانش آموزان بی حوصله مشکلاتی ایجاد می کنند و دفترچه های تعاملی دانش آموزان را مشغول می کند.

تاشوها مستلزم استفاده دانش‌آموزان از مهارت‌های تفکر سطح بالاتر هستند، وقتی به دانش‌آموزان این فرصت داده می‌شود تا برای دفترچه یادداشت تعاملی خود صفحات تاشو ایجاد کنند، باید از مهارت‌های تفکر سطح بالاتری مانند تجزیه و تحلیل، ترکیب، ارزیابی و خلق استفاده کنند.

این مهارت ها نه تنها برای موفقیت تحصیلی، بلکه برای موفقیت در تمام زمینه های زندگی ضروری هستند.

هنگامی که دانش آموزان به کار خود افتخار می کنند، به احتمال زیاد از آن مراقبت می کنند و در واقع از آن به عنوان یک ابزار مرجع استفاده می کنند.

من فقط یک دفترچه یادداشت گم کرده ام (کل کوله پشتی آنها دزدیده شده بود)، حتی اگر به دانش آموزان اجازه دادم آنها را به خانه ببرند. ONE.

وقتی دانش‌آموزان چیزی را با دستان خود خلق می‌کنند، طبیعتاً نسبت به کار خود احساس غرور می‌کنند و بر آن مالکیت می‌کنند.

دانش آموزان من صفحات خود را رنگ می کنند و در نهایت چیزی زیبا خلق می کنند که به آن افتخار می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.