دختری با خوردن نخود کرمانشاه امروز حافظه اش را از دست داد

همانطور که از نام آن پیداست، این رقم نخود کرمانشاه امروز فوق‌العاده با 9 تا 10 دانه در هر غلاف سبز تیره تولید می‌کند. این رقم نسبتاً شیرین است و یک رقم برنده جایزه است.

این رقم عملکرد بالایی دارد و دارای غلاف های سبز تیره به طول 4 و نیم اینچ با 10 تا 11 دانه متوسط است. نخود شیرین متوسط است و به طور کلی در 60 روز آماده می شود. رقم خوبی برای برداشت در پاییز است.

این رقم غلاف نخودی به طول 3 اینچ با 7 تا 8 بذر تولید می کند. این نخودها متوسط، نرم و شیرین هستند و در 65 روز آماده می شوند.

The Misty Shell یک تولید کننده پرکار است که دارای غلاف نخود بزرگ 3 اینچی با 7 تا 8 نخود است. این نخودها پر و شیرین هستند و در 60 روز قابل کشت هستند.

نخود برفی به نخود چینی نیز معروف است زیرا در بسیاری از غذاهای چینی استفاده می شود. آنها همچنین با نام فرانسوی خود “mangetout” شناخته می شوند که به معنای خوردن همه آن است.

نخود

شما می‌توانید فوراً نخودهای برفی را از نخودهای باغی تشخیص دهید زیرا پوسته‌ای تقریباً مسطح دارند و داخل آن شکل نخودی مشخصی ندارد.

برخلاف نخودهای باغی، این نخودها دارای غلاف های خوراکی هستند و در واقع برای غلاف هایشان رشد می کنند تا دانه های داخل آن. نخود برفی انواع مختلفی دارد:

این یکی از گیاهان نخود کوتاه تر با ارتفاع متوسط فقط 18 اینچ است. آنها با غلاف های 3 اینچی که حاوی نخودهای نسبتاً شیرین هستند عملکرد بالایی دارند. حدود 60 روز طول می کشد تا آماده شوند.

خرپول، پیرخرپول، پیرخیلی پولدار: این نخود با نام غیرعادی غلاف هایی به طول حدود 3 اینچ تولید می کند. آنها حاوی نخود شیرین و لطیف هستند که در برابر بیماری ها مقاوم هستند. آنها در 70 روز بزرگ می شوند.

این واریته حاوی غلاف‌های لطیف به طول 3 اینچ است که حاوی نخود نسبتاً شیرین است. این رقم به طور کلی در 65 روز آماده می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.