جنس های به کار گرفته شده در تهیه کفپوش

نتایج نشان می‌دهد که تنها پس از دو ساعت، شمع گله‌شده به‌طور قابل‌توجهی در مقایسه با سایر سازه‌های فرش خشک‌تر بود، با تنها ۰.۵۷ درصد رطوبت باقی‌مانده، و پس از ۵ ساعت، شمع تقریباً کاملاً خشک شده بود.

با در نظر گرفتن تمام موارد فوق، به راحتی می توان متوجه شد که کفپوش های فلاک شده واقعاً از نظر تمیزی با هر نوع کفپوش موجود در بازار متفاوت است.

به لطف فرآیند تولید دقیق و منحصر به فرد آن است که امکان تولید چنین سطح سایش سختی با تراکم شمع تا 80 میلیون الیاف در متر مربع بر روی یک پوشش PVC غیرقابل نفوذ وجود دارد.

متن جایگزینی برای این تصویر ارائه نشده است
تمیزی و ماندگاری کفپوش‌های دسته‌دار در بین کفپوش‌های نساجی بی‌نظیر است که در کنار مزایای آلرژی، آن‌ها را به‌ویژه برای فضاهای پرتردد مناسب می‌کند.

نتایج بالا به وضوح تمیز پذیری پوشش کف Flocked را نشان می دهد که کمترین مقدار کشک خاک باقی مانده پس از هر چرخه را داشت، با میانگین 77.7٪ خاک حذف شده پس از استفاده از پاک کننده برس ضد چرخش.

کفپوش

علاوه بر این، ویژگی های خشک شدن پوشش های کف گله ای در کنار شش کاپشن چرم دخترانه ساختار مختلف فرش مورد آزمایش قرار گرفت.

هر یک از پوشش‌های کف با استفاده از دستگاه استخراج اسپری صنعتی تحت دو پاس قرار گرفتند و میزان رطوبت باقی‌مانده پس از دوره‌های زمانی مختلف اندازه‌گیری شد تا مشخص شود چقدر طول می‌کشد تا خشک شوند.

از مطالعات قبلی و اخیر، مشخص است که محیط داخلی یک مدرسه  ممکن است بر سلامت، آسایش و عملکرد دانش‌آموزان تأثیر بگذارد.

علاوه بر ساکنین و فعالیت‌های آنها، پنجره‌ها و محیط بیرون و نوع لباس مجلسی زنانه برای عروسی سیستم تهویه، فضای داخلی (تجهیزات شامل مواد کفپوش) نقش مهمی در کیفیت محیط داخلی دارد

 • منابع:
  1. The Proven Cleanability Benefits of Flocked Floor Coverings
 • تبلیغات: 
  1. با سرنگ در خانه آبپاش بسازید
  2. قیمت فروش نخود ایرانی و خارجی بدون واسطه
  3. کشف جوجه ای که با نور خورشید نا پدید می شود!
  4. افزایش نرخ فروش جک در فروشگاه ها دردسر ساز شد!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.