با سرکه گل یخ قزوین نقره جات خود را برق بیاندازید

افزودن یا کم کردن سرکه گل یخ قزوین به غذاها یا مواد تشکیل دهنده به ندرت تأثیر قابل توجهی بر وزن دارد. کاهش وزن طولانی مدت با اتخاذ عادات غذایی و سبک زندگی مفید و حمایتی ایجاد می شود.

به طور کلی، سرکه سیب ممکن است با افزایش سیری، کاهش قند خون و کاهش سطح انسولین به کاهش وزن کمک کند.

سرکه سیب تنها حاوی حدود سه کالری در هر قاشق غذاخوری است که بسیار کم است.

مطالعات نشان می دهد که سرکه می تواند احساس سیری را افزایش دهد و به شما کمک کند کالری کمتری بخورید که ممکن است منجر به کاهش وزن شود.

سلامت قلب را در حیوانات بهبود می بخشد: بیماری قلبی یکی از علل اصلی مرگ و میر است.

تحقیقات نشان می دهد که سرکه می تواند چندین مورد از این عوامل خطر را بهبود بخشد. با این حال، بسیاری از مطالعات بر روی حیوانات انجام شد.

این مطالعات حیوانی نشان می دهد که سرکه سیب می تواند سطح کلسترول و تری گلیسیرید و همچنین چندین عامل خطر بیماری قلبی دیگر را کاهش دهد.

برخی از مطالعات روی موش‌ها همچنین نشان داده‌اند که سرکه فشار خون را کاهش می‌دهد، که یک عامل خطر اصلی برای بیماری‌های قلبی و مشکلات کلیوی است.

با این حال، شواهد خوبی وجود ندارد که نشان دهد سرکه برای سلامت قلب انسان مفید است. محققان قبل از رسیدن به هر گونه نتیجه گیری قوی باید مطالعات بیشتری انجام دهند.

چندین مطالعه حیوانی نشان داده است که سرکه می تواند تری گلیسیرید، کلسترول و فشار خون را کاهش دهد. با این حال، هیچ مدرک قوی دال بر کاهش خطر بیماری قلبی در انسان وجود ندارد.

ممکن است سلامت پوست را تقویت کند: سرکه سیب یک درمان رایج برای بیماری های پوستی مانند پوست خشک و اگزما است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.