این مبل برای تجارت ساخته شده است

بذار اول یه چیزی رو روشن کنم افشای کامل، این مبل راحتی 8 نفره را برای تجارت (محصول بدون دستمزد، رایگان) به من دادند، اما هفته ها آنها را دنبال کردم.

تعداد ایمیل های بعدی که برایشان فرستادم خنده دار است اما ضروری است. من مدام بخش Sven Birch Ivory را در فید خود می دیدم و مسلماً نمی توانستم به آن فکر نکنم!

کاناپه‌ای که قبلاً داشتیم خیلی بزرگ بود و بسیار ناراحت کننده بود. سکشنال Sven در فضاهای کوچکتر معجزه می کند، همچنین به نظر می رسد یک میلیون دلار است. با ذائقه واقعی آرین، تصمیمم را گرفته بودم و نمی توانستم منتظر دریافت آن باشم.

کیفیت: 10/10. نه فقط این را بگویم، مردم. این مبل قبلاً سهم خود را از ریخت و پاش، لکه‌های شکلات و چیزهای بیشتری برای کودکان نوپا دیده است.

آسان برای تمیز کردن، و مبلمان ساخته شده برای ماندگاری. محکم، خوب ساخته شده، به شدت پشتیبانی می‌کند و به اندازه‌ای عالی است.

نه خیلی نرم (از افتادن روی کاناپه متنفرم) اما همچنان به کاپشن خلبانی اصل امریکا بدن شما قالب می‌دهد. من صادقانه احساس می کنم که این مبل عمر طولانی خواهد داشت، و من از قبل در حال مرور سایت آنها برای مورد بعدی هستم!

مبل

آره. آره. آره. این راحت‌ترین کاناپه‌ای است که تا به حال داشته‌ایم، و بسیاری شلوار مازراتی مشکی را پشت سر گذاشته‌ایم! من می دانم که وقتی نمی توانید خودتان آن را امتحان کنید یک قمار است همانطور که در بالا گفتم، این باعث شد شوهرم خسته شود.

اما او برای راحتی هم به این یک 10/10 می دهد! که خیلی  چیزها را صادقانه می گوید. باز هم، می‌دانم که این به نظر بد می‌آید.

اما تا اینجای کار بسیار خوشحالیم اگرچه تنها 4 ماه از آن گذشته است. من این بررسی را به‌مدت یک سال به‌روزرسانی می‌کنم تا دوام و غیره را تأیید کنیم.

آپارتمان تراپی 10 کاناپه مقاله را بررسی کرد اگر به سبک های دیگر علاقه دارید حتماً آن را نیز بررسی کنید! به نظر من نظرات در تصمیم گیری من بسیار مفید است!

این مقاله در سایت خود نیز تعداد زیادی بررسی دارد. لباس دخترانه زنانه شیک مجلسی ارزان مد روز حتماً صفحه IG مقاله را بررسی کنید، این صفحه با نکات طراحی، ایده‌ها، طرح‌بندی‌ها و غیره بسیار زیبا تنظیم شده است.

همچنین مطمئن شوید که همه موارد مربوط به خانه را در اینجا به روز نگه دارید!

 • منابع:
  1. Article Sofa Review: Is it Really Worth the Hype?
 • تبلیغات: 
  1. با مصرف خرما از سکته مغزی پیشگیری کنید
  2. پخش کننده تشک طبی فنری استاندارد
  3. سفارش بهترین تایپ متون فارسی
  4. نوعی ظروف مسی وجود دارد که مانع از ریزش مو می شود!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.