استفاه از حنا بسته ای در تولید پماد های ترمیمی

لازم به ذکر است که حنا بسته ای یا مهندی در بین خانم ها برای تزیین دست های خود در هر جشنی با طرح های خلاقانه یا استفاده به عنوان رنگ طبیعی با رنگ دادن به موهایشان محبوب است.

حتی گیاه حنا در کشور ما به طور گسترده کشت می شود و طبق سنت های آیورودا دارای خواص دارویی است. برای داشتن درختچه های زیبا و درخشان، مزایای این درختچه همیشه سبز را دریابید.

حنا یا مهندی، جدا از اینکه به موهای شما رنگ می بخشد، بدن شما را سم زدایی می کند، ناخن ها را بهبود می بخشد، سلامت مو را تقویت می کند، التهاب را کاهش می دهد و باعث بهبودی سریع می شود. پس امروز با ما فواید حنا را بیاموزید و با موهای تاب خورده خود شادی را به ارمغان بیاورید.

نام علمی حنا Lawsonia inermis است. حنا را می توان به طرق مختلف از رنگ آن، در عصاره های آبی، تنتور، مرهم، برگ و غیره استفاده کرد، روغن، پوست و دانه حنا ارزش دارویی بسیار خوبی دارند.

ترکیبی از مواد شیمیایی و مواد مغذی موجود در حنا نیز به القای خواص ضد التهابی، ضد باکتریایی، قابض و ضد ویروسی کمک می کند. حنا رنگ قرمز/قهوه ای تیره را به مو و پوست شما می بخشد که به طور سنتی برای قرن ها استفاده می شود.

یک تجزیه و تحلیل کامل می تواند نشان دهد که چگونه مزایای سلامتی حنا می تواند برای پوست و مو مفید باشد.

دادن رنگ مو – اگر می بینید که موهایتان به سرعت سفید می شود و هنوز نمی خواهید به رنگ موی مبتنی بر مواد نگهدارنده متوسل شوید، حنا می تواند همسر شما باشد.

حنا رنگ‌های قرمز/قهوه‌ای طبیعی را برای موهای شما ایجاد می‌کند و موهایتان را شاداب و زیبا می‌کند؛ رشد مو را تقویت می کند – حنا دارای مواد شیمیایی گیاهی مانند تانن و فنولیک است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.