استفاده از گونی پلاستیکی ضایعاتی برای ساخت کاور خودروهای خارجی

چه چیزی را می توان بازیافت کرد: بیشتر از گونی پلاستیکی ضایعاتی خرید؛ اگر کیسه‌های پلاستیکی و بسته بندی دارید که نمی‌توانید دوباره از آن استفاده کنید، اگر تمیز و خشک باشند، اغلب می‌توانید آن‌ها را در فروشگاه‌ها یا سایر مکان‌های تحویل بازیافت کنید.

بسیاری از مردم می‌دانند که کیسه‌های خرید را می‌توان بازیافت کرد، اما سایر بسته‌های پلاستیکی خانگی نیز می‌توانند بازیافت شوند! اگر آنها تمیز، خشک و بدون رسید یا موارد دیگر هستند، کانال زیر در مکان‌های تخلیه بازیافت می‌شود:

فیلم کششی اطراف مبلمان یا وسایل الکترونیکی؛ پاکت های پلاستیکی حمل و نقل (برچسب ها را بردارید)، پوشش حباب دار و بالش های هوا (با باد کردن).

بسته بندی پلاستیکی در اطراف محصولات کاغذی، بطری های نوشابه/آب، پوشک، و غیره.

BagandFilmRecycling.org [خروج از DNR] اطلاعات بیشتری در مورد انواع کیسه های پلاستیکی و بسته بندی قابل بازیافت و کدام غیر قابل بازیافت دارد.

Selection of plain plastic shopping carrier bags

بسته‌های پلاستیکی غیرقابل بازیافت شامل هر بسته یا کیسه‌ای حاوی مواد غذایی منجمد، کیسه‌های مخلوط سالاد از قبل شسته شده و کیسه‌هایی است که برچسب تجزیه‌پذیر دارند. هر پوشش پلاستیکی، کیسه یا فیلمی که کثیف یا مرطوب است نیز نباید بازیافت شود.

در صورت شک، اقلامی را که در مورد آنها مطمئن نیستید بازیافت نکنید. کیسه‌ها و بسته‌بندی‌های حاوی ذرات غذا یا رطوبت اضافی – یا برچسب‌های قابل کمپوست یا تجزیه زیستی – می‌توانند روند بازیافت را مختل کنند و از استفاده مجدد از کل کیسه‌ها و بسته‌های بازیابی شده جلوگیری کنند.

بسته‌بندی و کیسه‌های پلاستیکی خود را به مکان‌های اسکان دادن ببرید
می‌توانید بسته‌ها و کیسه‌های پلاستیکی تمیز و خشک را در مکان‌های تحویل فروشگاه‌های شرکت‌کننده بازیافت کنید.

اگرچه برخی از برنامه‌های بازیافت جامعه، کیسه‌های پلاستیکی را می‌پذیرند و در مجموعه کنار خیابان می‌پیچند، اما صنعت به شدت مصرف‌کنندگان را تشویق می‌کند که به جای آن از مکان‌های تخلیه استفاده کنند.

روکش های پلاستیکی، کیسه ها و فیلم ماشین آلات بازیافت کناری را مسدود می کنند و به سختی از مواد دیگر جدا می شوند. در حال حاضر، بهترین گزینه این است که کیسه‌های خالی و تمیز را ببرید و به یک خرده‌فروش یا سایر سایت‌های تحویلی که یک سطل بازیافت فیلم پلاستیکی ارائه می‌دهد بپیچید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.